دستگاه های خود را با خدمات طرح ریزی شده همیشه به روز، با کیفیت و آماده به کار نگهدارید تا با این کار خرابی های قابل پیش بینی را کنترل و اختلال در عملکرد و راندمان دستگاه ها را به حداقل برسانید.

  1. ارتقا محصول  (شما را قادر می سازد در آینده بمانید.)

دستگاه ها لازم است همیشه در بالاترین راندمان عملکردی خود و مجهز به جدید ترین تکنولوژی باشند تا ضمن حفظ ایمنی بیمار،حس خوب کاربری آسان را برای مشتریان فراهم نمایند در این خصوص شرکت صاایران اقدام به بروزرسانی سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های خود نموده است.

  1. محافظت (بازدید دوره ای)  (از سرمایه گذاری خود محافظت می کنید.)

شما یک محصول شناخته شده خریداری کرده اید و اکنون انتظار دارید که خطر خرابی سیستم و هزینه نگهداشت آن نسبت به هزینه مالکیت محصول متعادل باشد.شما نیازمند تمرکز بر روی مراقبت و ایمنی بیماران خود هستید . دغدغه شما نباید تامین متخصص جهت تعمیرات و یا تامین قطعات با کیفیت و مقرون به صرف باشد. این تعهد و وظیفه ما نسبت به مشتریانمان است

  1. خدمات مشترک  (پایه و اساس یک همکاری قابل اعتماد است.)

این شرکت به جهت بالابردن سطح دانش و کنترل هزینه های بیمارستانها نسبت به آموزش نیروهای متخصص در آن بیمارستان به جهت همکاری در بحث خدمات رسانی همکاری نموده و با این کار صاایران خدمات مقرون به صرفه را به مشتریان هدیه می دهد.

  1. قرارداد خدمات  (خدمات متناسب با نیاز شما)

شما یک محصول پیشرفته و با ارزش خریداری کرده اید و اکنون نیاز دارید که شرکت صاایران تمام نیازهای خدماتی مرتبط با آن را فراهم نماید . شما با در نظر گرفتن هزینه ناشی از عدم کسب درآمد و یا خدمت رسانی به بیماران خود در زمان خرابی دستگاهتان و مقایسه آن با هزینه های که برای یک قراداد خدمات با شرکت صاایران با شرط دریافت سریع ترین زمان خدمات دهی و تعرفه مناسب خدمات به اهمیت این مطلب آگاهی خواهید یافت.

لطفا برای ثبت درخواست خود فرم زیر را تکمیل فرمائید.

    درخواست خدمات پس از فروش

    پرسشنامه میزان رضایت از کیفیت خدمات ارائه شده